Fidan Elektronik

                                                                       Dil: Seçimi:     

                                    

HIRSIZ ALGILAMA SİSTEMLERİ :

Gönderilme: Makaleler içinde

Hırsız Algılama Sistemleri ,Yaşadığımız mekanlarda ,bizim için risk oluşturan tüm faktörleri ortadan kaldırmanın en etkili, kesin ve ekonomik çözüm yolu Hırsız algılama ve ihbar sistemleri kurdurmaktır.

Yaşadığımız dairede bağımsız olarak alarm sistemi kullanılabilir. Bu sistemler daire sahibinin talebi doğrultusunda şekillendirilir. Bu sistem ile hırsız, yangın , su baskını , gaz kaçağı gibi durumlar için çözümler üretilir.

 

İstenirse dairelerdeki bu bağımsız alarm sistemleri ana giriş kapısındaki güvenlik görevlileri ile telefon hatları üzerinden irtibatlandırılır ve her bir daire bağımsız olarak güvenlik görevlisinin kontrolünde olur. Bunun için ilave bir personele ihtiyaç yoktur.Sistem bilgisayar kontrollüdür. Giriş kapısındaki görevlinin bilgisayar monitoründe    “x “ Dairedeki alarmı (Hırsız,yangın,su baskını vb...) gören görevli Derhal gerekli önlemini alması sağlanacaktır.

 Sitelerdeki Ortak kullanım alanları (Çarşı,Kapalı havuz,Sauna, fitness vb. ) ortak kullanım alanlarında yangın a ve hırsızlığa karşı ayrı ayrı tedbir almak gerekmektedir. Kapalı havuz ve çevresindeki ortak kullanım alanlarının yangına ve hırsızlığa karşı koruma sistemi olmalıdır.

Telif Hakkı

Bu site bir FİDAN ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. markasıdır.

Sitede bulunan resimler ve içerikler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

ILETİŞİM

  Eski Osmanlı Sokak,No: 29-2 MECİDİYEKÖY-İSTANBUL

  • Tel:(0212) 356 65 95 Pbx 
  • Fax: (0212)356 65 97